Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, dalin fotot nga vendi i ngjarjes

Aktori po shkonte në një shesh-xhirimi kur u përplas me një makinë Mercedes të martën në mëngjes.

Au u gjet i plagosur buzë rugës.

Ai u shoqërua për në spital me shpejtësi, pasi thuhet se kishte plagë në këmbë dhe krahë.

E shoqja 40-vjeçare, Amal nxitoi që të ishte pranë tij në spital.

Plagët nuk ishin të rënda dhe aktori thuhet se bëri disa ekzaminime.

Një foto nga vendi i ngjarjes tregon dritaren e përparme të makinës të thyer nga përplasja me aktorin.

Thuhet se makina e shkaktoi aksidentin pasi ndërroi drejtim papritur.cloo1cloo2cloo3cloo4cloo5

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Izrael vs. Iran, rritet mundësia për luftë

  Ushtria izraelite tha se forcat iraniane lëshuan raketa drejt pizicioneve të...
Read More