Aksioni i natës, policia: Pini alkool por…

Pas aksidenteve dhe shtimin e masave të reja për të udhëtuarit, gjatë aksionit të natës, policia rrugore e Tiranës ka zhvilluar kontrolle të drejtuesve të mjeteve për të parandaluar aksidente të ndryshme.

Policia ka postuar edhe video te kontrollit dhe ka ndare me qytetaret edhe nje mesazh te forte.

“Pamjet flasin vetë. Argëtohuni, konsumoni dhe alkool por jo të drejtoni mjetin nën efektin e alkoolit apo në gjendje të dehur”, këshillon policia gjithë qytetarët.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shitësi i drogës hidhet në ujë nga frika e Policisë, por nxjerr zbuluar 3 shqiptarët

Një shitës droge u hodh në një rezervuar dhe u përpoq të...
Read More