Aktorja indiane si një princeshë në premierën e Okja

Aktorja indiane Aishwarya Rai ka mahnitur të pranishmit sot në Festivalin e Filmit në Kanë.

Bukuroshja me këtë fustan të Michael Cinco është shfaqur rrezatuese në premirën e filmit Okja.

Aishwarya Rai 1

Picture 1 of 6

43 vjeçarja, është dukur si një princeshë me flokët e saj të drejtë dhe fustanin ngjyrë akulli.

Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: Marrëveshja e paqes për Sirinë, ende vështirë të arrihet

I dërguari për Sirinë i Kombeve të Bashkuara tha se raundi i...
Read More