Aktorja indiane si një princeshë në premierën e OkjaAktorja indiane Aishwarya Rai ka mahnitur të pranishmit sot në Festivalin e Filmit në Kanë.

Bukuroshja me këtë fustan të Michael Cinco është shfaqur rrezatuese në premirën e filmit Okja.

Aishwarya Rai 1

Picture 1 of 6

43 vjeçarja, është dukur si një princeshë me flokët e saj të drejtë dhe fustanin ngjyrë akulli.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjermania paralajmëron për rrezikun e një gare të re armësh

Ministri i Jashtëm gjerman, Sigmar Gabriel, paralajmëroi Rusinë për rrezikun e një...
Read More