Aktorja spanjolle zhvishet për revistën Elle Spagna

Aktorja spanjolle Elsa Pataky është shfaqur superseksi dhe mjaft në formë në kopertinën e Elle Spagna.

 

Elsa Pataky 1-1

Picture 1 of 6

Në kopertinën e revistën ajo duket e zhveshur, ndërsa fotot në brendësi të revistës janë shumë hot…

Edhe pse Elsa është nënë e tre fëmijëve dhe mban 40 vite mbi supe ajo gjithmonë thotë se ndjehet shumë mirë me format e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksidentet, shoferë mësoni për sinjalistikën e re

Kreu i Policisë së Shtetit, Haki Çako u shpreh sot se do...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.