Aktorja spanjolle zhvishet për revistën Elle SpagnaAktorja spanjolle Elsa Pataky është shfaqur superseksi dhe mjaft në formë në kopertinën e Elle Spagna.

 

Elsa Pataky 1-1

Picture 1 of 6

Në kopertinën e revistën ajo duket e zhveshur, ndërsa fotot në brendësi të revistës janë shumë hot…

Edhe pse Elsa është nënë e tre fëmijëve dhe mban 40 vite mbi supe ajo gjithmonë thotë se ndjehet shumë mirë me format e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shtajnmajer porosit Erdoganin: Mos shkatërro ato që janë ndërtuar me vite

Presidenti gjerman Frank-Valter Shtajnmajer i tërhoqi vërejtjen të mërkurën, në fjalimin e...
Read More