Aktorja turke sëmuret pak para martesës

I ndodh edhe kjo!

Teksa vazhdon përgatitjet për dasmën, aktroja simpatike turke, Bensu Soral është detyruar t’i drejtohet spitalit pasi është prekur nga një virozë.

Sipas “HaberTurk”, aktorja e njohur për rolin e Melek në serialin “I Infiltruari”, që po transmetohet në Televizionin Klan Plus, është parë teksa dilte me pizhame nga shtëpia

Ajo mësohet se ka marrë një serum në spital dhe fatmirësisht, nusja e ardhshme duket se nuk kishte asgjë serioze.

“Jam prekur nga një virozë, nuk ka asgjë serioze. Po shkoj të pushoj në shtëpi”, tha aktorja, e cila pritet të shkojë drejt altarit me të dashurin Hakan Ba?.

Aktorja 26-vjeçare që nisi karrierën në vitin 2012 është kthyer në një ndër emrat më të kërkuar në Turqi falë suksesit të jashtëzakonshëm të serialit “I Infiltruari”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fishekzjarret, tregtarët: Shitjet kanë rënë shumë këtë vit

Teksa kanë mbetur edhe dy ditë nga nata e ndërrimit të viteve,...
Read More