Akuza për kanabis, arrestohet Shefi i Rendit në Policinë e Vlorëshaki-hasanbegaj

Shefi i rendit në Policinë e Vlorës është vënë në pranga mbrëmjen e sotme nga policia.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda.

Haki Hasanbegaj është ndaluar në mbrëmje në banesën e tij. Ai akuzohet për lidhje me mbjelljen e kanabisit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Fund radhëve të gjata për të marrë një dokument, nis shërbimi e-kioskë në Tiranë

Nga sot, qytetarët e Tiranës dhe të zonave përreth nuk kanë nevojë...
Read More