Akuzoi Jay-Z se donte ta vriste, Kanye West zhduket nga mediat sociale

kanye-west

Ylli i muzikës rap Kanye West duket se ka fshirë llogaritë e tij të mediave sociale Twitter dhe Instagram, që kishin dhjetëra milionë ndjekës.

Ai kishte akuzuar kolegun e tij Jay-Z se po përpiqej ta vriste atë dhe doli jashtë skenës pasi tha se do të votonte për Donald Trump.

Gruaja e tij, ylli Kim Kardashian, mbetet në Twitter dhe ka 51milion pasues.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet 57-vjeçari, shfrytëzoi tokën e lëshuar me qira

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Pogradec, filluan procedimin...
Read More