Alban Skënderaj sjell hitin e rradhës, një bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Kantautori Alban Skenderaj sapo ka njohtuar projektin e tij më të ri. 

Albani  do të vijë me një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me reperin MC Kresha.

Titulli i këngës do të jetë ‘Ping Pong’ dhe të lë të kuptosh se me shumë gjasa do të jetë një këngë ritmike enkas për stinën  e vërës.

Vetëm para pak ditësh Albani publikoi bashkëpunimin me DJ Sardin ‘Imagjino’.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Hapini derën fatit në shtëpinë tuaj… 5 objektet që duhet të mbani

[caption id="attachment_69249" align="alignnone" width="1000"]       [/caption] Në besofshi në bestytni apo jo, të...
Read More