Albërie Hadërgjonaj ekspozon linjat

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, vijon me veshjet duke ekspozuar edhe linjat e pjesëve me imtime të trupit.

Albërie 1

Picture 1 of 7

Ajo ka marrë pjesë në një event artistik, në Nju Jork, këtë uikend – ku këngëtarja e njohur doli e veshur me një fustan ngjyrë floriri, ngjitur shumë pas trupit të saj elegant, me të cilën ajo ekspozonte dekoltenë më shumë seç duhet.
Këngëtarja , nuk e ka herën e parë daljen në publik, me këto veshje duke joshur me “bombat” e saj, kështu si ajo duket edhe në fotografitë e postuar në rrjetet sociale Facebook e në Instagram, e veshur me një korsetë që po ia bën gjoksin të duket sikur po i shpërthen.

“Albëria, e paraqitur me një fustan të ngushtë, ngjyrë ari korseti i të cilës ia ka nxjerr në “shesh” gjoksin, ishte mjaft provokues,” tha një artiste, që nuk preferojë të indetitifkohet.

Megjithatë, media shqiptare këtë këngëtare, vitet të fundit e ka pasur në trend të saj, që të publikojë fotografi provokuese jo vetëm në rrjetet sociale, duke treguar se këngëtarja Albërie Hadërgjonaj – nuk po njeh moshë , ajo duket gjithmonë e më e re, dhe mjaft sexy.

Ashtu siç ishte veshur ajo edhe këtë uikend, dhe ashtu si duket në këto foto të publikuara në Istagram dhe Facebook, ku Albëria, po shfaqet më në formë se kurrë.

Por, nuk është hera e parë që Albëries, i publikohen në rrjete sociale foto mjaft shpërthyese, ku duket se ajo po e bën për “hobi”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lina “nëna” më e vogël në botë. Historia e pa treguar…

Më 14 maj 1939 Lina Medina, nga Peruja lindi një djalë në...
Read More