Alec Baldwin bëhet baba për herë të pestëNjë yll i Hollivudit, aktori 60-vjeçar Alec Baldwin dhe bashkëshortja 36-vjeçare, Hilaria, u bënë prindërit për herë të katërt.

Aktori amerikan, i njohur për filmat në Mission Impossible, Pearl Harbor dhe The Departed, zbuloi përmes rrjeteve sociale se është bërë baba për herë të katërt.

“Le të shkojmë përsëri,” shkroi aktori nën foton e regjistruar në spital, ndërsa Hilaria zbuloi se “është një djalë, që fëmija është i shëndetshëm dhe se pesha e tij është 3 kilogramë e 600 gramë”.

Aktori dhe bukuroshja janë martuar para gjashtë vjetëve dhe tashmë kanë një vajzë të quajtur Carmen Gabriel, e cila ka katër vjet, djalin trevjeçar, Rafael dhe Leonardin dyvjeçar.

Boldwin gjithashtu ka një vajzë 22-vjeçare, Ireland, të cilën e ka prej martesës me Kim Besingerin.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zonja Meri: Parashikimi i të gjitha shenjave për muajin nëntor

Meri Shehu renditi te Rudina, shenjat e horoskopit nga ajo më me...
Read More