Aleksandër Frangaj mbushi 50 vjeç, bashkëshortja i organizon festë surprizë….Pronari i televizionit “Klan”, Aleksandër Frangaj, ka festuar të premten 50-vjetorin.

Ditëlindja e tij është shoqëruar me një festë madhështore ku ishin të mbledhur miq dhe kolegë.

Revista “Who” shkruan se, ka qenë bashkëshortja e tij, Alba Frangaj, ajo e cila ka organizuar festën në Dajt nën dritat e kuqe të atmosferës, ndërsa kodi i veshjes ka qenë kapelja e zezë.

Të ftuarit kanë zbuluar pamjet nga festa e 50-vjetorit të Frangajt, me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ndër të ftuarit kanë qenë edhe personazhet e njohur të ekranit si Marina Vjollca, Getoar Selimi, Dritan Shakohoxha, Anxhela Peristeri, e shumë të tjerë.

Ndërsa Aleksandër Gjoka ka kënduar posaçërisht për Frangajn.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Doni që të jeni të lumtur? Atëherë jetoni si stoik për një javë

  Nga John Sellars, The Conversation  Çfarë kanë bërë ndonjëherë romakët për ne?...
Read More