Alicia Vikander, një Lara Croft e reTre foto të Alicia Vikander si Lara Croft janë publikuar nga “Vanity Fair”.

Aktorja e cila do të interpretojë këtë personazh, që më parë është interpretuar nga Angelina Jolie, duket shumë seksi, edhe pse e lodhur.

Aktorja suedeze shihet në një foto në plazh, ndërsa në një tjetër, në pyll. Ndërsa, fotoja e tretë na e tregon mbi një grumbull gurësh të mëdhenj.

Lara Croft është personazhi i video-lojës “Tomb Raider”, që është lançuar për herë të parë në vitin 1996. Në ekranin e madh, Lara Croft është interpretuar nga Angelina Jolie në dy filma, në vitin 2001 dhe në vitin 2003.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Noizy firmos marrëveshjen më të rëndësishme të karrierës së tij

Noizy ka firmosur sot marrëveshjen më të rëndësishme të karrierës së tij,...
Read More