Alketa ‘sulmohet’ nga peshkaqenët

Këto ditë Alketa Vejsiu ka “ikur” nga aktivitetet e përditshme dhe ka vendosur të relaksohet në plazh.

3-1

Picture 1 of 2

Moderatorja si destinacion për pushim ka zgjedhur plazhin e Miamit në Florida.

Ajo vazhdimisht po sjell imazhe të reja nga atje, ku shihet se po kalon mirë këtë fundvit dhe po shijon kohën e mirë që mbretëron në atë vend.

Por, një nga fotot e saj ka habitur ndjekësit e Alketës, ngase ajo kishte shkruar se gati sa ishte sulmuar nga disa bebe të peshkaqenit.

“Unë nuk jam shumë serioze nganjëherë [????] Na falni shume per floket e pakrehur, per mungesen e make up dhe sidomos per mungesen e takave… E kam harruar ne Tirane ate valixhe.
Edhe nje gje; kerkojme shume ndjese qe skemi veshur xhakete por kemi dale me rroba banjo ne plazh! [????] [????] [????] [????] ”, shkruan ajo mbi fotografi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përfshihet nga flakët apartamenti pranë komisariatit të policisë, evakuohen 18 familje

Një apartament pranë komisariatit të policisë së Gramashit është përfshirë nga flakët....
Read More