Alketa Vejsiu me look të ri 

Moderatorja e njohur e ekranit Alketa Vejsiu ka vendosur të ndryshojë pamje.

Moderatorja e emisionit më të fundit ‘Në kurthin e Piter Pan’ do të shfaqet krejt ndryshe.

Ajo ka hequr dorë nga flokët e gjata dhe tashmë shfaqet me një prerje më moderne.

Duhet thënë që ky është një ndryshim i guximshëm, pasi Alketa nuk njihet si një nga femrat që i pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Gjergj Doçi, aktori i madh nga Mirdita, pushtoi zemrat e artdashësve në Skoci me “Rrno për me tregue”

  Nga Remzije Zeka Sherifi – Një mbrëmje përplot me emocione, lot dhe...
Read More