Alketa Vejsiu poston foton e vajzës dhe i dedikon fjalë të ndjera: Kaq shumë e desha…

Alketa Vejsiu ka publikuar një foto të së bijës, Nikol, duke i uruar ditën e emrit.

2-1

Picture 1 of 2

Edhe pse sërish është kujdesuar që të mos i zbulojë imazhin, nuk ka mundur t’i mbajë fjalët e zemrës për vajzën e saj.

“Kaq shume e desha keshtu sic eshte…Zoti na ka shperblyer! Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen te bukur! Edhe syte, edhe buzeqeshjen; eshte zemra jone. Happy Saint Nicolas Tartaruga Bella! #buononomastico. Per te gjitha Nicol-at dhe Nicolas-et tuaj, sa me shume dashuri dhe dhurata. Engjejt te kendojne per femijet tuaj dhe Zotin ta kene mbi çatine e shtepise gjithmone”, ka hskruar ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

E rrahën me shkop bejsbolli, shefi i burgut 313: Njëri më goditi në kokë, dy të tjerë…

Detaje të tjera dalin në dritë nga dhunimi i shefit të regjimit...
Read More