Alketa Vejsiu rrëfen për herë të parë për jetën e sajalketa-vejsiu-0023b-avip

Alketa Vejsiu edhe pse një ndër personazhet më të njohur dhe më të dashur për publikun gjithmonë ka qenë e rezervuar për të folur për jetën private. Ajo e ka nisur karrierën në moshën 13-vjeçare për të mos u larguar asnjëherë nga televizioni. Ka krijuar një familje të bukur gjithashtu, por të cilën e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes mediatike. Megjithatë do të keni mundësinë të njihni edhe Alketën shkrimtare. Ajo do të rrëfejë në një libër autobiografik sesi e nisi karrierën, sfidat që ka kaluar dhe do të tregojë detaje nga jeta e saj personale gjithashtu.

alketa-liber-1

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

BBC: Fondet ndërkombëtare në Siri i shkonin ekstremistëve

Qeveria britanike pezulloi një projekt ndihme ndërkombëtare pas një hetimi të BBC...
Read More