Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në perfeksion, klasike, e bukur natyrisht…

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj.

Pasi ndau në rrjetet sociale disa foto shumë sexy ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese.

Ajo ka pozuar nga brenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë.

Sensuale dhe veshur me të zesa, Alketa duket në kulmin e suksesit të saj.

Moderatorjae e ‘Në kurthin e Piter Pan’ e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi.

Alketa u pa gjithashtu të ndryshonte dhe modelin e flokëve në një nga tendencat më të fundit.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Ja çfarë i bëjnë 3 kafe në ditë mëlçisë tuaj

Kafeja, kjo pije popullore mendohej për shumë kohë që shkaktonte sëmundje të...
Read More