Alketa Vejsiu shfaqet tërheqëse në këtë imazhËshtë një nga femrat më të suksesshme të ekranit.

Alketa Vejsiu tash e sa vite i ka qëndruar besnike profesionit, duke qenë çdo herë pjesë e skenës.

Në rrjete sociale, ajo vazhdimisht publikon imazhe nga aktivitetet që bën dhe vendet të cilat ajo i viziton.

Së fundi, Alketa ka postuar një fotografi përmes së cilës shfaqet e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër, në të cilin zbulonte këmbët seksi.

Mbi këtë foto, ajo pranoi shumë komente pozivite nga ndjekësit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Meshkujt preferojnë femra inteligjente në lidhjet në distancë

Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt preferojnë femrat që janë...
Read More