Alketa Vejsiu siç nuk e kemi parë

Këngëtarja, prezantuesja e producentja e njohur Alketa Vejsiu mbetet njëra ndër femrat më të përkushtuara ndaj punës andaj tek ajo nuk mungojnë rezultatet pozitive.

Alketa Vejsiu 1

Picture 1 of 2

Duke u veshur bukur dhe me stil deri në detajin e fundit Alketa tërheq gjithnjë vëmendje.

Madje shumë vajza edhe bazohen në stilin e saj për t’u dukur sa më të veçanta. E për dallim nga veshjet elegante ajo bukur duket edhe me veshje sportive dhe duke ngarë biçikletën. Së fundmi e ka publikuar një foto të tillë në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Banorët e Shkozës marshojnë drejt Ambasadës Amerikane: Na ndihmoni!

153 familje të Shkozës, të cilat janë paralajmëruar të dalin nga shtëpitë,...
Read More