Almeda dhe Tolga urojnë 2018-ën me ‘albumin e dashurisë’


Modelja dhe aktorja Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman kurorëzuan dashurinë me martesë gjatë 2017-ës.

1-1

Picture 1 of 6

Ishte muaji shkurt ai kur çifti udhëtuan drejt Los Angelesit për të realizuar ceremoninë e paharruar të dasmës.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe të reja.

E një përmbledhje të fotografive, ajo e ka postuar së fundi në llogarinë e saj në Instagram me të cilat uron edhe Vitin e Ri.

Ajo ndau disa imazhe të realizuara gjatë gjithë vitit, në shumë prej tyre është bashkë me Tolgën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ish-komandanti i forcave detare: Marrëveshje detare skandaloze

Ish-komandanti i Forcave Detare dhe kryetari i grupit negociator të ekspertëve në...
Read More