Alvaro Morata vështirësi në futboll, por jo në dashuri!

Në futboll nuk është se gjërat po i shkojnë më së miri, por në jetë private Alvaro Morata po kalon momente të arta me të dashurën e tij Alice Campello.

Modelja italiane dhe sulmuesi spanjoll tashmë janë zhvendosur në Madrid pasi muaj më parë u njohën në Torino.

Ata nuk ngurrojnë asnjëherë të shfaqen bashkë në publik ndërsa nuk mungojnë me postimet e tyre edhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja italiane ka postuar një foto me sulmuesin iberik në ditën e 22 vjetorit të lindjes së saj, duke e falënderuar për momentet e bukura që po i dhuron.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kolosi i skenës, Robert Ndrenika: Kjo ministresha që bën propagandë… Aktorët paguhen për një copë bukë!

Aktori i madh Robert Ndrenika ka reaguar kundër pr/ligjit të paraqitur nga...
Read More