Amanda Seyfried është në pritje të fëmijës së parë

868eeb9e6c1f89663e1f2f6966f76b5c_large

Aktorja Amanda Seyfried ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së parë.

E sapofejuara lajmin e konfirmoi për revistën “People” derisa po merrte pjesë në një ceremoni të martën mbrëma.

Lajmi për shtatzëninë e saj vjen vetëm pak javë pasi Amanda u fejua me Thomas Sadoskin, aktorin me të cilin ajo luajti në filmin “Last Word”.

Biondja dhe aktori 40-vjeçar për herë të parë u njoftuan në vitin 2015 gjatë shfaqjes “The Way We Get By”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Marina pozon për Fadil Berishën, vështirë ta njihni

Një ndër femrat më të njohura të ekranit shqiptar është moderatorja Marina...
Read More