Amanda Seyfried është në pritje të fëmijës së parë868eeb9e6c1f89663e1f2f6966f76b5c_large

Aktorja Amanda Seyfried ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së parë.

E sapofejuara lajmin e konfirmoi për revistën “People” derisa po merrte pjesë në një ceremoni të martën mbrëma.

Lajmi për shtatzëninë e saj vjen vetëm pak javë pasi Amanda u fejua me Thomas Sadoskin, aktorin me të cilin ajo luajti në filmin “Last Word”.

Biondja dhe aktori 40-vjeçar për herë të parë u njoftuan në vitin 2015 gjatë shfaqjes “The Way We Get By”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ashpërsia e prindërve nuk është virtyt

Fëmija shpesh sillet “keq” dhe kjo mund të mos jetë pasojë e...
Read More