Ambasada amerikane: Ja kur dalin fituesit e lotarisëAmbasada amerikane njoftoi të enjten se fituesit e lotarisë amerikane do dalin më 15 maj.

Aplikuesit mund të kontrollojnë përgjigjen duke nisur nga ora 18:00.

“Të martën, duke filluar nga ora 18:00, mos harroni të kontrolloni nëse jeni një nga të përzgjedhurit e Vizës së Lotarisë!” shkruan ambasada.

Mijëra shqiptarë e plotësojnë këtë lotari, duke shënuar shifra rekord.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Gjenitë e teknologjisë nuk i lejojnë fëmijët e tyre që të kenë smartfonë. Ja pse!

Nga Jenny McCartney, Spectator Nxënësit janë kthyer në klasa dhe prindërit më...
Read More