Ambasada amerikane, njoftim për gjimnazistët shqiptarëAmbasada amerikane në Tiranë ka dhënë një njoftim me interes për gjimnazistët shqiptarë. Ja për çfarë i informon sot në FB:

“Je nxënës në shkollë të mesme në kërkim të një eksperience shkëmbimi në Shtetet e Bashkuara? Shihni se çfarë ju ofron programi YES Albania dhe aplikoni: http://www.yesprograms.org/countries/albania

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rreziku i sulmeve ekstremiste në Zvicër mbetet i lartë

Rreziku i sulmeve ekstremiste në Zvicër mbetet i lartë, tha Shërbimi Federal...
Read More