Amber Rose lë pa ‘frymë’ me paraqitjen e saj në MTV

Këngëtarja Amber Rose mbrëmë ka qenë pjesëmarrëse në një ceremoni të organizuar nga MTV.

 

Amber Rose 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja u paraqit shumë seksi në të kuqe, që tregonte asetet e saj bombastike.

Amber njihet për stilin e saj të veçantë, me flokë të shkurtë dhe me linjat e trupit shumë të formësuara.

Mbrëmë ajo ka qenë në qendër të vëmendjes derisa parakaloi në tapetin e kuq dhe jo vetëm aty edhe në imazhet e shkrepura gjatë ceremonisë shihen të gjithë me sy të drejtuar tek Amber.

Shkruar Nga
More from Revista User

Markle kundër rregullave strikte mbretërore në Britani

Aktorja Meghane Markle ka vendosur të kundërshtojë disa prej rregullave strike që...
Read More