Ambrosio shfaq linjat në plazhin e Ibizas

Ajo është njohur për fizikun e saj sensacional, si një nga modelet më të njohura të Victoria’s Secret.

Dhe Alessandra Ambrosio me siguri nuk kishte frikë të tregonte figurën e saj të famshme të dielën, pasi ajo kaloi një ditë tjetër duke zhytur nën diellin e Ibizas.

Ambrosio 1

Picture 1 of 4

Bukuroshja braziliane, 36 vjeçare, shfaqi stomakun e saj të sheshtë dhe këmbët e panumërta gjatë një bikini të kuqërremtë, ndërsa ajo pushoi në plazh me të fejuarin e saj gati dhjetë vjet Jamie Mazur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Jankoviç akuzon Vuçiqin për mashtrim në numërimin e votave në zgjedhjet

Një kandidat i pavarur proevropian në presidencialet serbe, denoncoi parregullsitë skandaloze në...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.