Anastasia uron Krishtlindjen, tërheq vëmendjen e të gjithëve

Për festat e fundvitit gjithkush dëshiron të duket sa më mirë të jetë e mundur.

1-1

Picture 1 of 2

Mesa duket, modelja seksi Anastasia Kvitko ka vendosur ta tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Me një fustan të bardhë ajo tregon linjat mahnitëse trupore që e bëjnë të duket aq bukur teksa uron Krishtlindjen.

Ja urimi i saj në “Instagram”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bllokimi i kufirit/ ‘Shpërthen’ ish-ambasadori: Dy ministrat në Kakavijë, show i turpshëm

Ish-ambasadori i Shqipërisë në Greqi, Bashkim Zeneli, e cilëson të panevojshme dhe...
Read More