Anastasya, Kim apo Emily? Femrat që ndër vite kanë lënë pa frymë ndjekësit me format bombastike

Tre emrat e ekranit, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnitur një numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyre skenike.

7-1

Picture 1 of 29

Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësuar si konkurrente të njëra –tjetrës sa u përket vitheve të mëdha.

Në llogaritë e tyre në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografive e publikuara me të cilat po provokojnë gjithnjë e më shumë me kalimin e viteve.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve në vitin që lamë pas.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kompensimi i pensioneve/ Prej këtij muaji, indeksimi me 3%

Rreth 1650 lekë në muaj shtesë marrin pensionistët në formë kompensimi për...
Read More