Andrra bëhet sërish nuse

Andrra Destani para pak ditësh bëri hapjen e dyqanit të saj të fustanave.

3-8

Picture 1 of 2

Tanimë është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, e shumica që kanë të bëjnë me dyqanin e saj.

Ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet se ka veshur disa fustana nga dyqani.

Andrra po duket tamam si një modele, me trupin dhe fytyrën e saj të bukur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Akuzohen 3 shqiptarë për vjedhje në Itali, hidhen nga ura për t’i shpëtuar policisë

Tre të rinj shqiptarë janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në Itali, pasi...
Read More