Angela Martini bëhet nostalgjike! 

Angela Martini “godet” sërish, më provokuese se kurrë.

Me sa duket largimi nga skena e ka bërë nostalgjike, i mungojnë kohët e shkuara.

Modelja e njohur shqiptare hoqi dorë nga modelingu pak kohë pasi të martohej me miliarderin rumun.

Por me sa duket Angelës i mungojnë kohët kur pozonte dhe nxirrte në pah anën e saj më të mirë, fizikun perfekt.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto të realizuar kohë më parë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Hajde Zvicër”, gazeta zvicerane “flet” shqip… frymëzohet nga Shaqiri

Gazeta e mirënjohur zvicerane “Tages Ainziger” ka bërë një reportazh në Kosovë,...
Read More