Angela Martini feston ditëlindjen mes surprizave pafundSurpriza pafund për të erdhën nga njeriu i saj i zemrës, Dragos Savulescu.

Modelja e ka festuar 32 vjetorin e saj të lindjes, në një plazh tropikal. Ambienti romantik vetëm për të na i mbushi zemrën plot.

Vetë modelja bukuroshe postoi foto dhe video në profilin e saj në Instagram, ata duken shumë të lumtur me njeri-tjetrin dhe tepër të dashuruar. Urime Angela!

auto_-640-0-5b05c3df70ca61527151946auto_-640-0-5b05c401c28b01527151994
 
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Akuza e Berishës: Rama ka dërguar Engjëll Agaçin në Itali për të negociuar

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një status në Facebook, shprehet se Edi Rama...
Read More