Angela Martini ndan foto joshëse, por sulmohet nga fansat… 
 

Modelja Angela Martini u është kthyer pozave të saj sensuale.

Edhe pse u tha se Martini, pas martesës me miliarderin rumun do të hiqte dorë fërfundimisht nga pasioni më i madh i saj, duket se nuk e ka mbajtur dot premtimin.

Ajo ka ndarë në Instagramin një sërë fotosh mjaft sensuale të një prej seteve më të reja që po realizon.

Martini ka marë një numër të pambarim komentesh pozitive dhe admirime nga fansat e saj.

Por syrit të tyre nuk u kanë shpëtuar dhe disa pamje të dyshimta të këmbëve të saj.

Menjëherë janë ngritur dyshimet se dhe Angela me një bukuri të admirueshme nuk i qëndron dot larg photoshopit.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Kujdes prindër! Zbulohet arsyeja alarmuese pse tentoi të vetëvritej 14-vjeçari nga Vlora

  I mituri tenton t’i japë fund jetës duke u vetëvarur, e...
Read More