Angela Martini “ngrit” temperaturat me foton e fundit

Modelja Angela Martini kishte vendosur që pikërisht në fundvit t’i jepte fund beqarisë.

Ajo u martua me Dragos Savulescu dhe solli disa imazhe provokuese nga ceremonia e martesës.

Angela vazhdoi edhe pas dasmës të publikojë fotografi “të nxehta” në rrjete sociale, në të cilat vjen me të brendshme.

E një të tillë e publikoi së fundi në Instagramin e saj, në të cilën përveç se duket provokuese, Angela ishte gati të zbulojë më shumë seç duhet.

Shkruar Nga
More from Revista User

Qëndisja dhe punimet artizanale kontribuojnë në mirëqenien dhe cilësinë e jetës

Sistemi ynë nervor është i aftë të përpunojë vetëm një sasi të...
Read More