Angelina Jolie do dëshpërimisht të kthehet me Brad Pitt, por aktori…

Nuk ka fund drama për çiftin, apo më mirë të themi ish-çiftin më të dashur të Hollywood-it, Brad Pitt dhe Angelina Jolie.

Ndonëse beteja e tyre e divorcit është nisur nga aktorja e famshme, pikërisht kjo e fundit me sa duket po pendohet tani për këtë lëvizje aspak të menduar.

Burime të Hollywood Life thonë që Angelina ka derdhur lot mbi këtë situatë, dhe u pranon miqve që “ka bërë gabimin më të madh të jetës”. Megjithatë, Brad Pitt nuk pranon të kthehet me ish-gruan e tij (së shpejti), sepse nuk ka më besim tek ajo. Për të mos përmendur pastaj që Brad është tanimë në një lidhje me princeshën e Monakos!

Brad dhe Angelina kanë qenë bashkë për 12 vite, dhe qëndruan të martuar për 2 vjet, para se Angelina të kërkonte divorcin në shtator të 2016-s.

Ndërkaq, Brad kërkon kujdestari më të plotë të 6 fëmijëve të tyre, duke i ofruar Angelina-s gjysmën e pasurisë së tij prej 250 milionë dollarë, por ajo nuk pranon.

Tani kuptohet qartë që aktorja mban shpresë për një falje nga ana e tij, dhe kthim të gjërave siç ishin më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lirohen me kusht policët privatë që shoqëronin 3.2 milion USD që u grabitën në Rinas, burg përgjegjësit

Prokuroria e Tiranës ka dhënë pretencën për punonjësit e policisë, që shoqëronin...
Read More