Angelina Jolie ka filluar të rimarrë vetën, ja sa bukur duket afër djalit të saj

Ajo është një nënë shumë e përkushtuar.

Pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Angelina Jolie u pa rrallë herë në publik me fëmijët.

Angelina Jolie 1

Picture 1 of 4

Por të premten që lam pas ajo u pa djalin e saj tetë vjeçar duke shkuar për Pazar në Los Anxhelos.

Aktorja kishte veshur një fund të zi dhe një triko, ku shihej se ishte shumë e gatshme për shëtitje me djalin e saj më të vogël.

42 vjeçarja u paraqit me flokë të lëshuara natyrale, dhe pa ndonjë grim.

Por kjo nuk është e gjitha, sepse disa burime të afërta me aktorët thonë se Angelina Jolie ka sakrifikuar sërish vetën për fëmijët e saj.

Kjo për arsye se ajo ka blerë një shtëpi shumë afër ish-bashkëshortit të saj Brad Pitt.

Shkruar Nga
More from Revista User

Makina përplas motorin në Tiranë, plagosen rëndë dy persona

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *