Angelina Jolie përballë Jennifer Aniston

Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston për herë të parë do të jenë përballë njëra tjetrës në të njëjtin vend dhe në të njëjtën orë.

Dy ish bashkëshortet e aktorit, Brad Pitt, të dielën mbrëma do të jenë të ftuara të prezantojmë çmime tek Golden Globes. Angelina Jolie, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë qenë treshja më e përfolur në Hollywood

Dy aktoret që prej vitit 2015, kur ishin të pranishme në të njëjtin event Ctrics’ Choise Awards, janë kujdesur që të mos shfaqen më së bashku.

Bukuroshja Jennifer ka qënë e martuar Brad Pitt, martesë e cila përfundoi në vitin 2005, në kohën kur u xhirua filmi “Ms & Mrs. Smith” ku aktori u dashurua dhe martua me Angelina Jolie.

Ndërkohë që edhe martesa Jolie – Pitt ka pak kohë që ka përfunduar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ish këshilltari për siguri i Trump kërkon imunitet në hetimet për Rusinë

Michael Flynn, që u largua nga detyra e këshilltarit për siguri kombëtare...
Read More