Angelina Jolie shfaqet në super formë

Pas ndarjes nga Brad Pitt, aktorja e njohur Angelina Jolie ka qenë në luftë të vazhdueshme me veten. Ajo shpesh i ka lënë fansat të zhgënjyer me pamjen e saj, ndërsa luhatjet me peshën kanë qenë ekstreme.

7-1

Picture 1 of 5

Por mesa duket ka ardhur koha që Jolie të marrë në dorë frenat e vetes, pasi mbrëmjen e djeshme ajo është shfaqur në Nju Jork me një pamje vërtet për tu admiruar.

Teksa mbante të veshur një pallto velvet, fustan klasik ngjyrë të zi dhe një palë këpucë me takë tepër elegante.

Flokët e saj ishin stiluar në formën më të mirë të mundshme, ndërsa në fytyrë kishte një shkëlqim të cilin nuk e kishim parë prej kohësh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mjekësia/Sot konkursi që të bën drejtor, ja ku zhvillohet

Ditën e sotme në orën 12:30 në Fakultetin e Stomatologjisë i cili...
Read More