Angli/ Moti i keq, pritet një tjetër stuhi e madhe

doris-uk

Pas përfundimit të stuhisë së fuqishme “Doris”, Britania e Madhe do të goditet nga një tjetër stuhi e madhe.

Sinoptikanët i kanë vënë emrin stuhisë së re “Ewan” dhe është paralajmëruar se edhe kjo stuhi do të shoqërohet me era të forta në pjesën veriore të Anglisë.

Sipas mediave, “Ewan” do të prekë kryesisht Irlandën dhe efektet do të ndihen në të gjithë Britaninë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Iran kërcënon: Do të rrisim gamën e raketave që mund të godasin Evropën

Nuk është vetëm Koreja Veriore, por tashmë edhe regjimi i Iranit ka...
Read More