Angli/ Moti i keq, pritet një tjetër stuhi e madhedoris-uk

Pas përfundimit të stuhisë së fuqishme “Doris”, Britania e Madhe do të goditet nga një tjetër stuhi e madhe.

Sinoptikanët i kanë vënë emrin stuhisë së re “Ewan” dhe është paralajmëruar se edhe kjo stuhi do të shoqërohet me era të forta në pjesën veriore të Anglisë.

Sipas mediave, “Ewan” do të prekë kryesisht Irlandën dhe efektet do të ndihen në të gjithë Britaninë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aksidenti në Fier, mjeti del nga rruga plagosen dy pasagjerë

Një aksident ka ndodhur në rrugën Fier-Kraps ku si pasojë du persona...
Read More