Anna pak më ndryshe, më provokuese për Vit të Ri!

Ish Miss Peja, Anna Mehmetaj, është pak më ndryshe me stil, elegancë, madje më provokuese për Vitin e Ri.

8-1

Picture 1 of 6

Synimi i saj është në vitin 2018, t’i realizoi disa planet që ka në mendjen e saj jo vetëm në rrafshin artistik, por edhe në skenën politike. Ajo është edhe anëtare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, dega në Pejë.

Me foto e fundit tërheqëse, është pëlqyer fortë nga fansat e saj dhe madje ka marrë edhe komplimente të panumërta. Anna duket me seksi se asnjëherë më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

BE mund të marrë masa ligjore ndaj Polonisë për ndërhyrje në gjyqësor

Bashkimi European ka filluar një procedurë për shkelje ndaj Polonisë lidhur me...
Read More