Anulohen të gjitha planet për Krishtlindje në Pallatin Mbretëror, Mbretëresha në gjendje të rëndë

mtmyodkwnza0nza2odq4nzc4

Mbretëresha e Britanisë, Elizabetë dhe burri i saj Princi Philip, i kanë shtyrë planet e tyre për udhëtimin e Krishtlindjeve, për shkak të një ftohje të rëndë. Çifti mbretëror kishte planifikuar që të udhëtonte drejt Norfolk, atje ku tradicionalisht i kalojnë Krishtlindjet. Njoftimi për anulimin e planit është dhënë nga pallati Mbretëror Buckingham.

“Mbretëresha dhe Duka i Edinburgut kanë ftohje të rënda, kështu që kanë vendosur që mos të drejt Sandringham sot,” tha zyra mbretërore në një deklaratë të shkurtër për mediat, shkruan ‘Daily Mail’.

Çifti, organizoi mbrëmjen e së martës një darkë në Pallatin Buckingham në Londër, për të afërmit e tyre me afrimin e Krishtlindjeve.

Shkruar Nga
More from Revista User

4 pako kokainë, sende të vjedhura, 3 shqiptarë prangosen në Milano

Tre të rinj shqiptarë janë vënë në pranga, pasi në banesën ku...
Read More