Anxhela godet me këtë foto

Cdo foto e saj e publikuar cmend ndjekësit e saj në rrjete sociale, edhe kësaj radhe modelja ka bërë të njejtën gjë.

Anxhela 1

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për Anxhela Martinin, modelen e famshme botërore me prejardhje shqiptare e cila postoi një foto ku shihet me xhinse tejet të shkurta dhe natyrisht se duket shumë seksi e komentet kanë qenë të shumta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mediat turke: I kërkuari për terrorizëm në Turqi kërkon azil në Shqipëri

Shtetasi turk, Muhammet Yasir Aydoğmuş, rezulton të ketë kërkuar azil politik në...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.