Anxhelina Hadërgjonaj me fotosesion të ri, tregon shumë…

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj hyn në mesin e femrave më atraktive shqiptare.

5-1

Picture 1 of 4

Ajo bashkë me nënën e saj, këngëtaren Albërie Hadërgjonaj jetojnë dhe veprojnë në Amerikë.

Së fundi, përmes rrjeteve sociale, Anxhelina ka bërë të ditur se ka realizuar një fotosesion të ri, e prej të cilit solli disa prej atyre fotografive.

Anxhelina për ato imazhe kishte ndërruar disa palë veshje, në të cilat vinte në pah linjat bombastike trupore.

Këtë set fotografik, këngëtarja e ka realizuar për markën Walter Mendez, e padyshim që dukej mahnitëse.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kleofina, bukuroshja shqiptare konkurrente në ‘Miss Franca’

Kleofina Pnishi e përfaqëson regjionin Provence në konkursin ‘Miss France 2018’. E...
Read More