Anxhelina tregon si ndihet për Shën Valentin me foton e pazakontë!



Prej kohësh vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina jeton në Amerikë, ku vijon edhe karrierën e saj.

3-8

Picture 1 of 2

Në ditën e të dashuruarve ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft sensuale dhe në formë e veshur me një fustan elegant, por të hapur në pjesën e këmbëve.

Krahas fotos ku Anxhelina duket mjaft seksi, këngëtarja ka shkruar: “Kështu ndihem unë ditën e Shën Valentinit,”-shkruan ajo, ndërkohë që aktualisht është shprehur se nuk është në një histori dashurie.

Vite më parë ajo ka qenë e lidhur me Oni Hysenbelliu lidhje dhe ndarje e cila u komentua gjatë në media.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

SHBA, rritet numri i të vdekurve nga përdorimi i drogës

SHBA regjistroi vitin e kaluar mbi 59 mijë të vdekur nga mbidoza...
Read More