Arian Çani flet për Viola Spiron: Ata që përgojojnë…

Arrestimi i një trafikanti shqiptar të drogës, i cili thuhet se është i dashuri i moderatores shqiptare Viola Spiro, ka bërë që figura e kësaj të fundit të përflitet shumë në media sot.

Siç ka nga ata që e kritikojnë bukuroshen shqiptare ka edhe nga ata që i dalin hapur në mbrojtje.

Një prej tyre është edhe Arian Çani.

“Viola Spiro nuk e ka hedhur ndonjeherë në publik dashnorin e saj. Ndaj sot nuk ka prse te behet objekt i paragjykimeve mediatike. Violen e njoh pak por me eshte dukur nje prezantuese simpatike. Sot jam me Violen dhe jam kundë r atyre që e pergojojne”, shkruan Çani në Twitter.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sherr në Berat, plagoset 21-vjeçari.

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur pasditen e së dielës në...
Read More