Ariana Grande deklaratë publike dashurie artistit shqiptarAriana Grande është një nga këngëtaret më të dashura për publikun amerikan dhe jo vetëm. Shpeshherë edhe në rolin e aktores, Ariana ka treguar se është një vajzë mjaft e talentuar.

2-1

Picture 1 of 3

Përveç talentit, 24 vjeçarja flitet shumë edhe për linjat e saj elegante dhe pamjen tërheqëse.

Por, pas look-ut që e bën të duket seksi, qëndron artisti shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic.

Ai së fundmi ka publikuar një foto të Arianës pas grimit të tij, dhe sipas ‘InTv’, ajo nuk mund të mos i shprehte dashurinë, sigurisht, për punën që bën.

Ariana i shkroi: “I love you” . Menjëherë më pas vërshuan komentet në foto, ndërkohë që Mario i tha asaj se i ka fansat të mrekullueshëm.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pas sulmit të ISIS-it, ushtria siriane rimerr kontrollin në dy fshatra

Ushtria siriane ka rimarrë kontrollin e plotë në dy fshatra qendrore nga...
Read More