Arjan Çani i shkruan Stresit …

 

Reperi Stresi sapo ka dalë nga një ‘përplasje’ e rradhës me policinë.

Këtë herë reperi u kap në flagrancë teksa konsumonte kokainë.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi shkon pas hekurave, por mundi që të dalë prej andej duke marrë masën e sigurisë me ‘detyrim paraqitje’ dhe gjykim në gjendje të lirë.

Ndërkohë Stresi ka ndarë në profilin e tij një mesazh që i ka dërguar moderatori Arjan Çani i cili e ka ftuar të jetë pjesë e emisionit ‘Zonë e Lirë’ dhe nga përgjigjia e tij nuk e ka refuzuar ftesën e gazetarit.

 

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Case closed”: Serbia propozoi shkëmbim territoresh, Kosova ishte e interesuar, SHBA tha ‘nuk ka shans’

  Mbrëmë në emisionin “Opinion” pati një debat të zëshëm në lidhje...
Read More