Armina Mevlani joshëse në të zeza

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri.

3-8

Picture 1 of 2

E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është tejet aktive në rrjetin social Instagram, ku tregon për shëtitjet e saj të shumta e jetën luksoze që bën.

Armina duke qenë blogere ajo shquhet edhe për stilin e saj, teksa shpesh provokon me pozat që merr.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku duket tërësisht në të zeza, ngjyrë që po i shkon tej mase. Ndërsa si gjithmonë duket në trend me modën e fundit dhe mjaftë atraktive.

Shkruar Nga
More from Revista User

Linda Halimi përsëri në qendër të vëmendjes

Ajo rikthet sërisht në vëmendjen e medias. Linda Halimi ka një surprizë...
Read More