Armina Mevlani joshëse në të zezaArmina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri.

3-8

Picture 1 of 2

E fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është tejet aktive në rrjetin social Instagram, ku tregon për shëtitjet e saj të shumta e jetën luksoze që bën.

Armina duke qenë blogere ajo shquhet edhe për stilin e saj, teksa shpesh provokon me pozat që merr.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi ku duket tërësisht në të zeza, ngjyrë që po i shkon tej mase. Ndërsa si gjithmonë duket në trend me modën e fundit dhe mjaftë atraktive.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Femra më seksi në botë zhvishet sërish dhe thyen rrjetin

Ajo ia ka dalë të ngrejë një perandori vetëm falë pamjes. [ngg_images...
Read More