Armina shumë e emocionuar prej…. 

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë padyshim një nga çiftet më të përfolur të shoë bizit shqiptar.

Ata kanë vite që bashkë jetojnë dhe me sa duket ditën e sotme, në shtëpinë e tyre ka pasur një gëzim.

Blogerja e njohur ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ lajmin e bukur se familja e tyre po shtohet me disa ‘anë tarë ’ të rinj.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ disa video ku tregon se macja e saj ka lindur kotele të vogla, me të cilat Armina duket se ka rënë në dashuri.

Blogerja i përkëdhel macet ndërkohë që i filmon, duke e ndarë kështu lumturinë e saj me të gjithë.

 
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Fiken transmetimet analoge, shumë familje pa TV, Abilekaj: Ditë e zezë

    Prej ditës së sotme janë ndërprerë transmetimet analoge në Tiranë...
Read More