Arrestohet 58- vjeçarja nga Durrësi, në banesën e saj u gjetën 2.5 kg kanabis sativapranga

Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm, një 58 vjeçare pasi në banesën e saj janë gjetur 2.5 kg kanabis sativa.

Erfane Dyrmishi 58 vjeçe, banuese në Durrës u arrestua pas kontrollit të policisë në banesën e saj, ku u sekuestrua edhe lënda narkotike.

Një pjesë e lëndës narkotike ishte e ndarë në doza, 25 të tilla, gati për shitje.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale” Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërroi jetë Asllan Hyseni, Mjeshtër dhe Dizajner Ndriçimi i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Më 20.03.2017, në Prishtinë, ka ndërruar jetë punëtori shumëvjeçar i Teatrit Kombëtar...
Read More