Arrestohet grupi i trafikantëve me 4 shqiptarë dhe 7 grekë0198d96c05ec8027a5d171af28fc0295_l

Policia ka arrestuar grupin e trafikantëve që përbëhej nga 7 grekë dhe 4 shqiptarë teksa transportonin drogë nga vendi ynë nëpërmjet detit drejt Greqisë.

Janë sekuestruar 257.6 kile drogë kanabis dhe një skaf me të cilin kryhej transporti i lëndës narkotike. Policia po vijon hetimet e mëtejshme për personat e arrestuar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rezoluta e vitit 2018-të për Dafina Zeqirin, zotohet të jetë e ashpër!

Përderisa viti i ri na ka ardhur tek pragu i derës, thuajse...
Read More